Forum BHZ

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-18 18:00:43

Chrzaszczyk
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-18
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Kamil 17lat

-Imię: Kamil
-Nick: Chrzaszczyk
-Wiek: 17
-Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Trudno powiedzieć dlaczego ja, oprócz tego że dobry serial keepo. Generalnie graczem cs:go jestem od roku, graczem ogólnie Counter-Strike od lat dziecięcych. W CS:GO zacząłem grać bardziej amatorsko, jakieś pierwsze drużyny itd. Aktualnie gram w drużynie GamersTown biorąc udział w projekcie Cegłów Gminą Gier ( adres do fb projektu, żeby nie było, że wymyślam jakieś dziwne historie https://www.facebook.com/CeglowGminaGier ). W GOła mam przegrane blisko 1000 godzin, kilka LANów za sobą, bootcampów itp. Generalnie grać nie umiem, jakbym umiał to bym grał w Virtusach i miał lepsza rangę niż kałaszek w laurach a jak wiadomo ranga jest najważniejsza (o czym mógłbym długo dyskutować [dblpt]p ). Humor podobno mam ale ja to nie wiem. A wulgaryzmy? No wiadomo, każdy sobie lubi czasami jakimś mięsem rzucić, czasami nawet trzeba. Ale generalnie to jestem miły, kulturalny, dobrze wychowany, umiem korzystać z łazienki a czasami nawet sam sobie robię jedzenie bez pomocy.
-Godziny dostępności w danych dniach: Do 11 września jestem dostępny zazwyczaj popołudniami. Wszystko zależy od aktualnych planów drużynowych na trening, dlatego nie jestem w stanie dzisiaj określić mojej dyspozycji co do godziny. Natomiast po 11 września nie ma mnie przez 3 tygodnie ponieważ wyjeżdżam do Włoch biorąc udział w projekcie Erasmus+

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
krita - klasa7a - helldayz - fusion - serwery